Personalizowany prezent na urodziny

Stoisz przed obliczem trudnej sytuacji? Musisz oto bowiem zakupić oryginalny prezent na 30 urodziny dla niego? Nie wiesz co mogłoby nim być? A co powiesz na personalizowane porcelanowe upominki, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością na rynku? Sądzisz że taki prezent na 30 urodziny dla niego nie jest trafną propozycją? Spokojnie. Przekonamy cię że istnieją ciekawe prezenty z porcelany i szkła, które mogą zadowolić najbardziej wymagającego mężczyznę, lubującego się w typowo męskich rozrywkach i zabawach.

personalizowany prezent na 30 urodziny w pudełku

Porcelanowe kufle do piwa w nietypowych kształtach

Piwo jest jednym z męskich trunków, którego bardzo ciężko sobie odmówić. Szczególnie upalnym latem, kiedy mamy za sobą kilka godzin pracy w trudnych warunkach. Jeśli chciałbyś komuś podarować porcelanowy kufel do piwa, będziesz zaskoczony wielkim wyborem, w jakim są one dostępne. Jak powinien wyglądać praktyczny, ale i oryginalny prezent na 30 urodziny dla niego? Kształt takiego prezentu powinien nawiązywać do zainteresowań osoby, która zostanie obdarowana. W przypadku mężczyzn najczęściej wykazywanymi zainteresowaniami jest motoryzacja, sport, a także sztuki walki i budownictwo.

Na pewno będziesz zaskoczony tym, że kufle do piwa mogą występować w takich właśnie kształtach. Oprócz tego że swoim wyglądem wzbudzają bardzo duże zainteresowanie, są jednocześnie niezwykłą ozdobą i pełnią rolę gadżetów designerskich. Kufle w niecodziennych kształtach mogą być wyprodukowane z dwóch typów materiałów – najczęściej będzie to porcelana lub szkło. Każdy z tych materiałów jest łatwy w utrzymaniu czystości, zatem nie ma większego znaczenia, na który z kufli się zdecydujemy. Różnice między nimi mogą się pojawić wtedy, kiedy będziemy chcieli spersonalizować prezent na 30 urodziny dla niego nadrukiem. Na kuflach ceramicznych będzie to nadruk specjalnymi farbami, natomiast na kuflach ze szkła najlepiej będzie wyglądać zdobienie metodą grawerowania laserowego. Dodatkowe pomysły znajdziesz tutaj.

Romantyczne poduszki jako prezent na 30 urodziny dla niej

Kobiety kochają romansidła? Tak, to prawda. Nawet jeśli nie każda kobieta się do tego chce przyznać, to każda z nich marzy o wielkiej, romantycznej miłości. O przygodzie niczym z powieści o 50 twarzach Greya. Jeśli chcesz zorganizować wymarzony personalizowany prezent na 30 urodziny dla niej, możesz ją zabrać na wycieczkę, podczas której nie zabraknie zaskakujących atrakcji. Możesz ten same efekt uzyskać w inny, znacznie łatwiejszy sposób.

Ofiarowując jej przepiękne romantyczne poduszki z haftowanymi dedykacjami (personalizowane). Takie poduszki są nie tylko praktyczne w codziennym użytkowaniu, ale również mogą być bardzo ciekawym dodatkiem do wystroju salonu lub sypialni. Występując w dużym wyborze modeli i materiałów, mogą przybierać elegancką postać poduszek z jedwabiu, jak również ciepłych i miłych w dotyku poduszek z pluszu, idealnych na zimową drzemkę. Wszystkie z nich są dostępne w atrakcyjnych cenach oraz bardzo dużym wyborze wielkości i kolorów, umożliwiając najlepsze dopasowanie do aktualnego wystroju mieszkania. Te oraz wiele innych pomysłów na prezent znajdziesz na https://floper.pl.