Prezent na rocznicę ślubu

Kolejna zbliżająca się rocznica waszego ślubu? I znowu każde z was zastanawia się jak zaskoczyć żonę na rocznicę ślubu? Czy zrobić to za pomocą drogiego prezentu, który wzbudzi zachwyt, czy też postawić na wyjątkowy i spersonalizowany prezent, który nie musi być drogi? Zdecydowanie zalecamy wam to drugie rozwiązanie.

Prezenty dla męża na rocznicę ślubu

Kiedy zastanawiacie się co kupić na rocznicę dla męża, to musicie przede wszystkim zwrócić uwagę na zainteresowania waszej drugiej połowy. Te nie powinny być oczywiście dla was tajemnicą, ale zbyt rzadko kierujemy się nimi podczas kupowania prezentów na różne okazje, dużo częściej decydując się, kupować to, co „wypada”. Tymczasem jesteśmy w stanie kupić bardzo spersonalizowany i atrakcyjny niedrogi prezent na rocznicę ślubu z mężem.

Wystarczy tylko wybrać odpowiedni zakres tematyczny produktów, a następnie sprawić, żeby był on szczególnie dedykowany dla naszego wybranka. Doskonałym pomysłem jest tu na przykład kufel do piwa. Ozdobiony logiem znanej marki lub dobrany pod gusta naszego małżonka. Kufel taki możemy dodatkowo spersonalizować, zamawiając nadruk, który będzie zawierał ulubione motto męża, lub jego podobiznę. Tak samo dobrym wyborem są worki na alkohol. To prezent, który chcę mieć każdy mężczyzn, który co jakiś czas serwuje sobie drinka na wieczór, ale zawsze żal mu jest pieniędzy na jego zakup.

Prezenty dla żony na rocznicę ślubu

Ta sama logika obowiązuje, kiedy zastanawiamy się co kupić żonie na rocznicę. W tym przypadku możemy na przykład postawić na stereotypowe postrzeganie żony i wybrać dla niej fartuch kuchenny. Oczywiście nie chodzi tu o kupowanie pierwszego lepszego fartucha, ale wybranie takiego, który będzie ten stereotyp stawiał na piedestale, a jednocześnie fartuch będzie znowu spersonalizowany pod kątem poczucia humoru i gustów naszej małżonki.

Efekt ten zapewni choćby stosowany nadrukowany napis czy hasło na fartuchu. Jeśli zastanawiamy się co kupić na pierwszą rocznicę ślubu dla żony, to dobrym pomysłem jest na przykład kubek z napisem, który będzie jednocześnie wyznaniem naszej miłości i przywiązania.