Mikołajkowy prezent dla dziewczyny lub chłopaka nie daje Ci spać? Zachowaj spokój i pozwól nam sobie pomóc

Każdy stał przed trudną decyzją wybrania „tego idealnego” prezentu na Mikołajki dla dziewczyny i chłopaka. Internet przepełniony jest kiepskiej jakości poradnikami, pisanymi przez ludzi, którzy nie mają pojęcia o czym mówią. Prezent trzeba odpowiednio dobrać, aby zachwycił i wzruszył. I nie, nie trzeba przy tym przepłacać za markowy sweter, czy spodnie.

prezent na mikołaja - mikołajki

Personalizowany kubek to pomysł dobry i nieśmiertelny

Wyznajemy zasadę, że dobry prezent, to prezent personalizowany. Co to znaczy? To znaczy, że nie ważne czy wybierasz kubek, koszulkę, czy fartuszek, umieszczasz na nim specjalny nadruk z osobistą dedykacją, zabawnym wierszykiem, czy ironiczną uwagą – uwierz nam, że to się świetnie sprawdza!

Kubek z ważnym dla danej osoby cytatem, datą lub po prostu humorystyczną i ironiczną uwagą, to prezent nie dość, że praktyczny to jeszcze bardzo osobisty. Szukasz prezentu na Mikołajki dla dziewczyny i chłopaka? Koniecznie zainteresuj się odpowiednią dedykacją.

Dlaczego warto postawić na prezent z nadrukiem…

Każdy, bez wyjątku, dostał w swoim życiu prezent z którego nie był zadowolony lub taki, który bardzo szybko mu się znudził. Po co więc powielać te same błędy? Jak uczy stara maksyma: „Warto uczyć się na błędach – byle cudzych”. Nie musisz, jak wszyscy, kupować drogich prezentów, aby wkupić się w czyjąś sympatię. Możemy Ci podpowiedzieć, że to po prostu nie działa. Naprawdę docenia się takie prezenty, w których znalezienie włożono dużo pracy i wysiłku, aby uczynić je prezentami „od serca”.

Twoja dziewczyna, chłopak, tata, albo mama z pewnością docenią np. skarbonkę z nadrukowanym, humorystycznie zaakcentowanym celem do którego ma zostać przeznaczona. Urocza, estetycznie wykonana skarbonka z nadrukowanym „Na spełnienie pierwszego marzenia” lub „Na upragnione wakacje” doda motywacji do oszczędzania – a umówmy się, że tej zawsze brakuje.

Personalizowania poduszka na lepszy sen

Chcesz wybrać wyjątkowy prezent na Mikołajki dla dziewczyny? A może dla chłopaka? Doskonale sprawdzi się mięciutka, puszysta poduszka z nadrukowaną dedykacją, rysunkiem lub dowcipem. Skąd to wiemy? Z danych – coraz więcej osób wybiera właśnie taki prezent, aby uszczęśliwić swoją drugą połówkę. Zwłaszcza na Mikołajki, na które naprawdę trudno jest dobrać odpowiedni, a jednocześnie drobny upominek. A takie przecież cieszą zdecydowanie najmocniej. Nie ma na co czekać – do pracy! Więcej podobnych pomysłów na prezenty znajdziesz tutaj: http://warsawreggae.pl.