Pomysł na prezent dla świadka – czyli jak oryginalnie podziękować świadkom

Podziękowania dla świadków stają się coraz bardziej popularne i nic w tym dziwnego. Mają oni duży wkład w przygotowania i przebieg ślubu, jak i zapewniają wsparcie parze młodej. Warto obdarować ich czymś, co sprawi, że poczują się wyjątkowo. Jeśli nie wiesz, jaki prezent dla świadka będzie dla niego najlepszym podziękowaniem, sprawdź nasze propozycje. Na pewno wywołasz uśmiech na twarzy bliskiej osoby.

Chcąc podziękować świadkowi za trud włożony w pomoc przy organizacji wesela, warto wybrać dla niego coś, co będzie szczególne i stworzone z myślą o nim. Lepiej więc zrezygnować ze standardowych kartek na rzecz czegoś niespotykanego. Oryginalny prezent dla świadka? Tak jest, właśnie tego poszukujemy!

Pomysł na prezent dla świadka – kufle do piwa i inne personalizowane gadżety

Można podziękować świadkom w sposób symboliczny, ale wciąż ciekawy. Obecnie w sklepach dostępne są gadżety z opcją spersonalizowania tak, aby jak najbardziej odpowiadały gustom obdarowywanej osoby. Każdy doceni upominek stworzony specjalnie z myślą o nim. A co jest uniwersalnym prezentem? Alkohol i… wszystko to, co się z nim wiąże.

Kufle do piwa jako prezent dla świadka sprawdzą się szczególnie wtedy, gdy świadkowie lubią alkohol i są fanami ciekawych gadżetów. Można je dowolnie spersonalizować, dodać ciekawy napis czy też wygrawerować datę ślubu na pamiątkę. Warto też kufle połączyć w zestaw z alkoholem, a po weselu umówić się na wspólną degustację i wypróbowanie nowego nabytku. Innym ciekawym pomysłem jest podarowanie butelki dobrego trunku w połączeniu z personalizowanym opakowaniem – czyli prezent dla świadka w formie worka na alkohol, oczywiście z wybranym napisem.

A jaki alkohol sprawdzi się w roli prezentu? Najlepiej wybrać coś eleganckiego i wykwintnego, ale wszystko zależy oczywiście od gustu obdarowywanych. Warto stawiać na przykład na dobre wino – gruzińskie albo czeskie, które koneserzy z pewnością docenią. Innym trunkiem idealnym na prezent jest whisky. Występuje w tak wielu odmianach, że dobranie odpowiedniej nie będzie trudnym zadaniem.

Plakaty i koszulki jako prezent dla świadka

Plakaty i koszulki jako prezent dla świadka? Ślub to doniosła chwila, ale nie trzeba wcale trzymać się wytycznych w kwestii podziękowań dla świadków. Wybór upominku zależy od gustów świadków oraz samej Młodej Pary. Ciekawym pomysłem na spersonalizowany prezent jest umieszczenie na plakacie zdjęć ze ślubu – to na pewno będzie przypominać świadkom o tym ważnym dniu. Obecnie na wielu weselach pojawia się fotobudka – zdjęcia z niej również mogą być świetną pamiątką. No i kto nie ucieszy się ze spersonalizowanej koszulki z napisem wykonanym specjalnie dla niego?

Świadek to osoba, która pełni na ślubie ważną funkcję. Warto przygotować dla niego specjalny upominek i w ten sposób podziękować mu za to, co dla was zrobił. Personalizowane gadżety to świetny sposób, aby docenić świadka i wywołać na jego twarzy szeroki uśmiech. Nie ma chyba osoby, która nie ucieszy się z drobiazgu wykonanego specjalnie dla niej.